Sprawdź nasz typ dnia na mecz Steaua Bukareszt – Otelul, rozgrywany w ramach Ligi Rumuńskiej, w piątek 26 lipca 2024 roku, o godzinie 21:00.

FCSB poniosło dwie porażki na początku sezonu w lidze rumuńskiej, będąc obecnie pod wpływem obowiązków w Lidze Mistrzów.

W ostatni wtorek wieczorem zagrali z Maccabi Tel Aviv w meczu zremisowanym 1:1 (po tym, jak strzelili jedenaście goli Virtusowi w pierwszej rundzie), co jeszcze bardziej skomplikowało przejście do trzeciej rundy. Obie drużyny zdobyły po jednym golu w ostatnich dwudziestu minutach. Goście zaskoczyli ich w 71 minucie, a Rumuni odpowiedzieli zasłużenie w kolejnych minutach.

Otelul nie zdołał wykorzystać swojej zsansy na wyjeździe w pierwszej kolejce ligi rumuńskiej, ponieważ w zeszły weekend mierzyli się z Farul Constanta w bezbramkowym meczu. Sam mecz był w rzeczywistości o wiele bardziej otwarty, niż sugeruje wynik, a obie drużyny faktycznie zasługiwały na gole, ale trzeba przyznać, że to goście stworzyli wówczas więcej niebezpiecznych sytuacji.

FCSB najwyraźniej i logicznie rzecz biorąc poświęca więcej uwagi meczom Ligi Mistrzów, a ten mecz przypada na dla nich w złym momencie.

Otelul rozpoczął sezon w przyzwoity sposób i nie ma wątpliwości, że będą próbowali tutaj zaskoczyć przeciwników. FCSB jest daleki od bycia faworytem, ​​ale powinien stawić czoła drużynie Otelul, w ogólnie dość otwartej grze, a to stanowi wyjątkową szansę dla Otelul.

DATA: 26 lipca 2024, godz. 21:00