Sprawdź nasz typ dnia na mecz Standard Liege – Mechelen, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League, w piątek 9 sierpnia 2024 roku, o godzinie 20:45.

Standard Liege rozegrał świetny mecz u siebie z Club Brugge, wygrywając 1-0. W pierwszej części byli pod presją, ale udało im się zachować czyste konto. W drugiej połowie wykorzystali swoje okazje i w 65. minucie otworzyli wynik, strzelając na 1:0 i świętując wspaniałe trzy punkty.

Bramkarz Bodart i obrońca Doumbia ponownie nie zagrają z powodu kontuzji.

Mechelen nie był zadowolony z meczu u siebie z Westerlo, w którym poniósł dotkliwą porażkę 2:4. Nie radzili sobie dobrze w pierwszej części gry i do przerwy przegrywali 2:0. W drugiej połowie poprawili się i zmniejszyli wynik do 2:1, ale w 78. minucie wszystko się skończyło, gdy Westerlo zdobyło trzeciego gola. Pod koniec meczu obie drużyny trafił jeszcze raz do siatki rywali.

Skrzydłowy Antonio nie zagra w drużynie Mechelen z powodu kontuzji.

Standard Liege chce kontynuować dobre wyniki, podczas gdy Mechelen wydaje się wciąż szukać dobrej formy. Stawiam na wysokie morale Standardu i zwycięstwo gospodarzy.

DATA: 9 sierpnia 2024, godz. 20:45