Sprawdź nasz typ dnia na mecz PSG – Barcelona, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 10 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:00.

PSG w poprzednim meczu ligowym całkowicie zawiódł i zremisował u siebie z ostatnim w tabeli Clermont 1:1, będąc już chyba myślami przy dzisiejszym meczu ćwierćfinału z Barceloną. PSG przegrywało w tym spotkaniu od 32 minuty, a gola na wagę 1 punktu zdobył w 85 minucie Ramos.

W poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów Paryżanie wyeliminowali, bez większych problemów Real Sociedad, wygrywając najpierw u siebie 2:0, a następnie na wyjeździe 1:2.

Barcelona gra ostatnio bardzo dobrze i widać u Lewandowskiego i spółki, zdecydowanie lepszą formę. W poprzednim meczu ligowym Barca wygrała u siebie 1:0 z Las Palmas, i był to już 11 mecz bez porażki dla Barcelony.

W 1/8 finału Champions League Blaugrana pokonała w dwumeczu Napoli, remisując pierwszy mecz wyjazdowy 1:1, a u siebie wygrywając 3:1.

Uważam, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie w którym żadna z drużyn nie będzie chciała zaryzykować, więc przede wszystkim będzie to rozgrywka taktyczna i defensywna, w której przewiduje remis.