Sprawdź nasz typ dnia na mecz Odense – Viborg, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w poniedziałek 7 sierpnia 2023 roku, o godzinie 19:00.

Odense sprawiło niemałą niespodziankę w wyjazdowym spotkaniu z Brondby w zeszły weekend, świętując zwycięstwo 1:2, mimo że do ostatnich trzydziestu minut meczu goście przegrywali.

Byli dość konkretni w swoich próbach podczas meczu, ale mieli też trochę szczęścia w samym zwycięstwie, które padło dzięki bramce w piątej minucie doliczonego czasu gry po bramce Kadrila.

Viborg miał szanse na zdobycie trójki u siebie z Lyngby, ale ostatecznie musiał zadowolić się wynikiem 2:2.

Po pierwszych dwudziestu pięciu minutach przegrywali dwoma bramkami, walcząc o powrót do meczu w dalszej części spotkania.

Od tego momentu byli lepsi, ale dopiero w drugiej zdołali wyrównać dzięki bramkom Bundgaarda i Saida, nie mając czasu na ustrzelenie kolejnych bramek.

Żadna z drużyn nie powinna obawiać się kontuzji ani zawieszenia w tym meczu.

Odense wyglądało solidnie w pierwszych dwóch rundach, nawet w pierwszej rundzie, kiedy zdobyli tylko punkt przeciwko Randersowi, Viborg nie wzbudza takiej pewności siebie w meczach wyjazdowych. Zwycięstwo gospodarzy powinno być prawdopodobne, ponieważ po prostu są drużyną, która łatwiej tworzy sytuacje i zdobywa punkty.