Sprawdź nasz typ dnia na mecz Odd – HamKam, rozgrywany w ramach norweskiej Eliteserie, w sobotę 13 lipca 2024 roku, o godzinie 17:00.

ODD sprawiło niezłe wrażenie, ale i tak przegrało nieznacznie 2:1 na wyjeździe z Rosenborgiem w zeszły weekend, po prostu nie potrafiąc sprostać wyzwaniom na boisku.

Wygląda na to, że wyszli na boisko ze zbytnim respektem dla przeciwnika i stracili dwie bramki w pierwszej połowie, w drugiej połowie bardziej walczyli o posiadanie piłki, a pod koniec udało im się zmniejszyć stratę za sprawą Ingebrigtsena.

Obrońca Hien, napastnicy Borven i Mugeese są długotrwale nieobecni. Pomocnik Hussain (13/0) jest zawieszony. Napastnik Njie (14/1) jest niepewny.

HamKam w zeszły weekend nie zaprezentował się zbyt dobrze, w bezbramkowym remisie, w meczu u siebie z Tromso, ale trzeba przyznać, że nie zasłużył na nic więcej niż punkt w spotkaniu, w którym żadna z drużyn nie ryzykowała wiele.

Mało tego, to Tromso pokazało się z nieco lepszej strony i było nieco bliżej zdobycia decydującego gola w drugiej połowie.

Goście nie będą mogli skorzystać z zawieszonego pomocnika Sjolstada (10/0). Obrońca Opsahl nie zagra do końca sezonu, a obrońca Rogers (3/0) i pomocnik Kjaergaard (10/0) ​​są niepewni.

Ta gra zostanie niemal na pewno rozstrzygnięta w szczegółach, a jak dotąd niewiele dzieli te dwie drużyny. Jest to jedna z lepszych szans dla Odd, aby powrócić do pozytywnej formy przed własnymi fanami, a Hamkam będzie musiał stworzyć tutaj kilka wyjątkowych momentów, aby pozostać niepokonanym.

DATA: 13 lipca 2024, godz. 17:00