Sprawdź nasz typ dnia na mecz Niemcy – Węgry, rozgrywany w ramach EURO 2024, w środę 19 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00.

Niemcy mogli tylko życzyć sobie takiego startu turnieju, wygrywając 5:1 w meczu ze Szkocją w pierwszej rundzie, wyraźnie pokazując, że są gotowi na turniej w doskonałej formie i atmosferze.

Wyglądali jak dobrze naoliwiona maszyna, która w ciągu pierwszych dwudziestu minut zdobyła dwa gole, po czym szkockiej drużynie zabrakło jednego zawodnika, co jeszcze bardziej ułatwiło Niemcom grę.

Węgrzy byli nieco przytłoczeni grą Szwajcarii w pierwszej połowie, ponieważ Szwajcarzy odnaleźli znacznie lepszy rytm i objęli dwubramkowe prowadzenie, marnując też kilka przyzwoitych okazji.

W drugiej połowie Węgrzy nabrali większej dynamiki, zmniejszając straty, a nawet byli bliscy wyrównania wyniku, pozostając jednak słabi w obronie.

Węgry będą teraz musiały gonić wynik i starać się zdobyć tutaj chociaż punkt – choć jest to mało prawdopodobne. Natomiast Niemcy pozostają niezwykle niebezpieczni i mogą zdobyć bramkę w każdej sytuacji.

DATA: 19 czerwca 2024, godz. 18:00

TYP: 1 & over2.5