Sprawdź nasz typ dnia na mecz Mirandes – Fuenlabrada, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w piątek 27 maja 2022 roku, o godzinie 21:00.

Mirandes przystępuje do tego spotkania po porażce na wyjeździe z Gironą 2:0, pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Stuani w 38 minucie, a na 2:0 podwyższył i tym samym ustalił wynik spotkania ten sam zawodnik. Od 85 minuty Mirandes grało już w 10 po czerwonej kartce dla Saenza.

Ogólnie rzecz biorąc ostatni czas dla Mirandes jest bardzo ciężki, ponieważ drużyna wygrała zaledwie jeden z ostatnich 6 meczów, w pozostałych przypadkach przegrała z kretesem, nie strzelając w nich ani jednej bramki!

Na szczęście dla drużyny Mirandes, zapewniła ona sobie już jakiś czas temu utrzymanie w lidze, zajmując obecnie 15 miejsce w 22 zespołowej Segunda Division. Ich przewaga nad strefą spadkową to 9 punktów.

Fuenlabrada nie miała tyle szczęścia ponieważ spada z ligi, zajmując obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 33 punktów po 41 meczach.

W poprzedniej kolejce goście dzisiejszego meczu zremisowali u siebie z Gijon 0:0, i było to drugie z rzędu spotkanie bez porażki, wcześniej wygrywając na wyjeździe 1:3.

W dzisiejszym meczu spotykają się dwie drużyny, które nie mają większej motywacji do gry, i chcą by ten sezon zakończył się jak najszybciej. Obstawiam więc, że nie zobaczymy dziś fajerwerków w grze, i zbyt wiele sytuacji do zdobycia gola nie będzie.