Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hoffenheim – Dynamo Kijów, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 3 października 2024 roku, o godzinie 18:45.

Hoffenheim nie pokazało się z dobrej strony i w meczu wyjazdowym z Midtjylland w poprzednim tygodniu w pierwszej rundzie było raczej rozczarowane.

Jednak przynajmniej wynik był całkiem pozytywny, biorąc pod uwagę, że niewiele zrobili na boisku, zdołali wyrównać dzięki Moerstedtowi w 89. minucie. Jeśli chodzi o ligę krajową, przyjechali po katastrofalnej porażce 3:4 u siebie z Werderem Brema, po prostu dlatego, że prowadzili 3:0 po dwunastu minutach gry, ale musieli grać w osłabieniu od 18. minuty.

Obrońca Kabak, pomocnicy Promel (2/0), Becker i napastnik Bebou są kontuzjowani.

Dynamo Kijów doznało szoku w pierwszej rundzie, ulegając Lazio 0:3 w ostatnią środę wieczorem w Hamburgu.

W dość otwartej grze, zwłaszcza w pierwszej połowie, to Włosi wyglądali o wiele bardziej konkretnie, jeśli chodzi o sytuacje bramkowe, i wyglądali zabójczo ostro z piłką przy nodze. Jeśli chodzi o ligę krajową, to przyjechali po zwycięstwie 0:3 nad Livyi Bereg, prowadząc w tabeli z bilansem 6-1-0 razem z Oleksandriją.

Obrońca Ceballos (3/1), pomocnik Shepeliev i napastnik Ponomarenko (1/0) są kontuzjowani. Pomocnik Braharu (7/1) jest zawieszony.

Dynamo Kijów powinno mieć spore trudności z radzeniem sobie z przeciwnikiem. Hoffenheim nie jest w najlepszej możliwej formie, ale jeśli już, to nie mają problemów ze zdobywaniem i tworzeniem sytuacji. To właśnie z tym Dynamo powinno mieć problemy na tym poziomie.

DATA: 3 października 2024, godz. 18:45