Sprawdź nasz typ dnia na mecz Galatasaray – Zalgiris, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 2 sierpnia 2023 roku, o godzinie 20:30.

Galatasaray był bardzo blisko zwycięstwa na Litwie, ale musiał zadowolić się remisem 2:2.

Mimo to pokazali swoją przewagę i to, że mogą dominować przeciwko takiemu zespołowi jak Żalgiris, ale jednocześnie pozwolili o wiele za dużo przed własną bramką.

Po raz kolejny powinno zabraknąć pomocnika Torreiry oraz napastników Icardiego i Zahy.

Zalgiris walczył dzielnie, nawet objął prowadzenie po golu Oyewusima, ale generalnie odstawał od przeciwników, zwłaszcza w drugiej połowie, a mimo to udało im się wywalczyć cenny remis w drugiej minucie doliczonego czasu gry dzięki Kazlauskasowi.

Bez wątpienia dzisiejszy mecz będzie dla nich znacznie trudniejszy, ponieważ tym razem trudno będzie poradzić sobie z ofensywną mentalnością Galatasaray.

Pomocnik Kazlauskas (17/4) jest zawieszony.

Galatasaray jest wciąż na początku sezonu i powinni się poprawiać, z meczu na mecz. Pozostają silnym faworytem i powinni teraz łatwo awansować, zdecydowanie będąc w stanie zdobyć trzy gole w pojedynkę.