Sprawdź nasz typ dnia na mecz Estrela – Braga, rozgrywany w ramach Liga Portugal, w czwartek 28 września 2023 roku, o godzinie 21:15.

W ostatnim meczu Estrella prowadziła na wyjeździe z Chavesem 2:0 i miała wielkie szanse na zdobycie 3 punktów, jednak ich postawa była fatalna pod koniec meczu i w ostatnich piętnastu meczu dali sobie wpić dwie bramki.

Początkowo utrzymywali się przy piłce i wyglądali na dość pewnych siebie, jednak z biegiem czasu zaczęli grać coraz bardziej defensywnie i tym razem kosztowało ich to zbyt wiele.

Braga nie powinna mieć w tym meczu żadnych nowych zmartwień związanych z kontuzjami.

Po dwóch kolejnych porażkach (z Farense i Napoli) Braga dobrze zareagowała, wygrywając u siebie 4:1 z Boavistą w ubiegły poniedziałkowy wieczór.

Trzeba jednak przyznać, że to goście grali o jednego zawodnika mniej od 30. minuty, a na drugą połowę zabrakło im energii.

Środkowy obrońca Mansur (4/0) jest zawieszony, natomiast kontuzjowany pozostaje napastnik Henrique, który i tak jeszcze nie grał w tym sezonie.

Braga nie będzie miała tutaj łatwego zadania, jednak tak czy inaczej powinni zapewnić sobie zwycięstwo. Zwycięstwo nad Boavistą podniosło morale, a kolejna porażka na wyjeździe nie powinna wchodzić w grę. Estrella ma pewną jakość, ale tym razem nie powinien być w stanie dotrzymać kroku ofensywie Bragi.