Sprawdź nasz typ dnia na mecz Crystal Palace – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 27 października 2023 roku, o godzinie 21:00.

Crystal Palace nie pokazało nic pozytywnego w przegranej 4:0 na wyjeździe z Newcastle, kontynuując ogólnie słabą formę.

Zostali całkowicie zmiażdżeni, i w żadnej fazie meczu nie podjęli rywalizacji. W ostatnich pięciu rundach zanotowali tylko jedno zwycięstwo.

Przed nimi kolejne trudne zadanie, ponieważ ostatnio nie pokazali zbyt dużej poprawy i w trzech z ostatnich meczów na własnym boisku nie udało im się zdobyć gola.

Ofensywny Schlupp (2/0) stoi pod znakiem zapytania, kontuzjowany pozostaje środkowy obrońca Tomkins (1/0), ofensywny Eze (7/1) oraz długoterminowi nieobecni, którzy nie grali w tym sezonie: bramkarz Henderson i boczny obrońca Ferguson .

Tottenham nie miał większych problemów, wygrywając u siebie z Fulham 2:0 w ubiegły poniedziałkowy wieczór.

Bramki Heung-Min Son w 36. minucie i Maddisona w 54. minucie wystarczyły Spurs, którzy kontrolowali większość meczu, ale także obniżyli tempo w drugiej połowie, gdy byli już zadowoleni z wyniku w swoim meczu. Tym samym zanotowali już trzecie zwycięstwo z rzędu.

Dzięki temu zwycięstwu wrócili na szczyt tabeli i mają teraz doskonałą szansę na przedłużenie passy, ​​gdyż Crystal Palace na początku sezonu nie wygląda najlepiej.

Pomocnicy Bentancur i Matar Sarr (9/1) są wątpliwi, ofensywni Perisic (5/0), Solomon (5/0) i boczny obrońca Sessegnon są kontuzjowani.

Spurs wyglądają na znacznie pewniejszych i powinni być w stanie zdobyć tutaj trzy punkty. Goście pozostają znacznie bardziej kreatywni i chociaż Crystal Palace jest zazwyczaj trudny do złamania, najprawdopodobniej nie będą mieli odpowiedniego rozwiązania, aby odpowiedzieć w ataku.