Sprawdź nasz typ dnia na mecz Borussia Dortmund – Bochum, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w piątek 27 września 2024 roku, o godzinie 20:30.

Dortmund doznał ogromnej porażki, sprawiając spory zawód swoim kibicom, przegrywając 5:1 na wyjeździe ze Stuttgartem w zeszły weekend.

Mecz, w którym nic nie ułożyło się po ich myśli, bo już w czwartej minucie stracili bramkę. Nie byli, aż tak słabi, ale po prostu pokonani przez o wiele bardziej kreatywną i konkretną drużynę tego dnia.

Ofensywny pomocnik Reyna (1/0) jest kontuzjowany przed tym starciem, a niepewny pozostaje występ pomocnika Nmechy (4/0).

Bochum było faworytem w meczu u siebie z Holstein Kiel, ale udało mu się zdobyć tylko jeden punkt w meczu zakończonym wynikiem 2:2.

Stracili wcześnie bramkę, ale udało im się odwrócić wynik i odpowiedzieć poprzez gole Bero i Daschnera przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, powracając do coraz bardziej biernej gry i płacąc za to cenę w 89. minucie.

Środkowy obrońca Ordets nie zagra z powodu kontuzji, pomocnik Miyoshi (1/0) i obrońca Bernardo są niepewni występu.

Po tej porażce na wyjeździe ze Stuttgartem nie ma wątpliwości, że Dortmund chce teraz odbić się imponującym występem. Ich zwycięstwo nie wydaje się wątpliwe przed własnymi kibicami, ponieważ sami są w stanie strzelić kilka goli w tym meczu.

DATA: 27 września 2024, godz. 20:30

TYP: over3.5