Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayern Monachium – Lazio Rzym, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 5 marca 2024 roku, o godzinie 21:00.

Bayern kompletnie zawiódł w pierwszym meczu tych drużyn, bowiem nie mógł skutecznie zagrozić bramce rywala i przegrał 1:0, po golu Immobile z rzutu karnego, w 69 minucie gry.

Ogólnie ostatni czas dla Bayernu jest bardzo ciężki bowiem drużyna z Bawarii wygrała zaledwie jeden z 5 poprzednich meczów. Ostatnim razem Bayern zremisował w Bundeslidze z Freiburgiem 2:2, tracąc wyrównującą bramkę w ostatnich minutach meczu.

W tabeli Monachijczycy mają już 10 punktów straty do prowadzącego Bayeru Leverkusen i patrząc na ich aktualna formę raczej nie mogą marzyć o zdobyciu kolejnego mistrzostwa Niemiec.

Lazio po wygranej z Bayernem rozegrało 4 mecze i również nie ma się czym chwalić, bowiem ich bilans to 1 zwycięstwi na wyjeździe z Torino 0:2 oraz 3 porażki z Bologną, Fiorentiną oraz ostatnio z AC Milan 0:1 u siebie.

W tabeli Lazio plasuje się na odległej 9 pozycji z dorobkiem 40 punktów po 27 meczach, a ich strata do TOP4 wynosi już 11 punktów.

Bayern moim zdaniem postawi wszystko na jedną kartę i zdecydowanie zaatakuje rywali co zapowiada bardzo ciekawe widowisko z dużą ilością goli.