Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayern Monachium – Bayer Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 28 września 2024 roku, o godzinie 18:30.

Bayern Monachium znajduje się we wczesnej fazie sezonu, odnosząc same zwycięstwa, ale wygląda też na jedną z najlepszych drużyn w ofensywie, w całej Europie.

Werder Brema przekonał się o klasie Bawarczyków na własne oczy, przegrywając w zeszły weekend z Bayernem 0:5, więc do ważnego meczu przystąpi z podniesionymi głowami.

Bramkarz Neuer (3/0) jest niepewny występu. Kontuzjowani są prawi obrońcy Boey (2/0), Stanisic i środkowy obrońca Ito.

Z kolei Bayer Leverkusen odniósł zwycięstwo 4:3 nad Wolfsburgiem na własnym boisku, ponownie wykazując się problematycznym zachowaniem w obronie, ale rekompensując te niedociągnięcia skuteczną grą.

Trzy bramki stracili w pierwszej połowie, głównie w wyniku dość słabej defensywy, ale dzięki lepszej grze w drugiej połowie odrobili straty i odnieśli zwycięstwo.

Goście powinni mieć do dyspozycji wszystkich graczy.

Sam mecz powinien być jednym z najciekawszych i najbardziej emocjonujących do oglądania w ten weekend. Bawarczycy pozostają zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, ale sam mecz może potoczyć się w nieoczekiwanym kierunku, ponieważ Leverkusen wie, że nie mogą sobie pozwolić na siedzenie z założonymi rękami i bierność.

Goście również powinni skupić się na atakowaniu, gdyż wiedzą, że to ich najmocniejszy punkt w drużynie, co sprawia, że ​​sam mecz może być bardzo otwarty.

DATA: 28 września 2024, godz. 18:30

TYP: over3.5