Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hermannstadt – Cluj, rozgrywany w ramach ligi Rumuńskiej, w sobotę 21 września 2024 roku, o godzinie 17:30.

Hermannstadt w poprzednim meczu zremisował na wyjeździe 1:1 z UTA Arad, co można uznać za pozytywny wynik, ale nie ma wątpliwości, że to goście stworzyli więcej okazji do zdobycia gola i zasłużyli na lepszy wynik w całym spotkaniu.

Mimo to są niepokonani w ostatnich trzech meczach, tracąc zaledwie dwa punkty do grupy mistrzowskiej. Obrońca Selimović i napastnik Marković (2/0) są kontuzjowani.

CFR Cluj ma za sobą prawdopodobnie najtrudniejszy mecz w tym sezonie, w którym w zeszły weekend zmierzył się z FCSB i zdobył punkt w spotkaniu zakończonym wynikiem 2:2.

Goście utrzymywali piłkę dłużej, ale CFR Cluj zareagował lepiej i miał dwubramkowe prowadzenie po 50. minutach dzięki bramkom Munteanu. Nie udało im się jednak utrzymać intensywności i dobrej obrony, tracąc dwie bramki w ostatnich trzydziestu minutach. Obrońca Ilie (3/0) powinien pauzować z powodu kontuzji.

CFR Cluj jest bez wątpienia bliżej zdobycia trzech punktów, jednak gospodarze są również bardzo groźni ofensywie. Pozostają jedną z najskuteczniejszych drużyn w lidze i na pewno nie poddadzą się łatwo. Gole obu drużyn, wydaje się idealnym wyborem na to spotkanie.

DATA: 21 września 2024, godz. 17:30