Sprawdź nasz typ dnia na mecz Regensburg – Furth, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w piątek 30 sierpnia 2024 roku, o godzinie 18:30.

W zeszły weekend Ratyzbona nie prezentowała się aż tak źle w wyjazdowym spotkaniu z Herthą Berlin, ale i tak nie zdołała uniknąć porażki 2:0.

Sama gra nie była zbyt interesująca, ponieważ Hertha miała większe posiadanie piłki, ale Regensburg nie wykorzystał swoich szans w odpowiedni sposób. Pod koniec grali z jednym zawodnikiem mniej, tracąc pechowo dwa gole w ostatnich minutach meczu.

Pomocnik Eisenhuth oraz gracze ofensywni Ouro-Tagba (3/0), Huth i Schmidt nie zagrają.

Greuther Furth ma za sobą całkiem udany początek sezonu i w zeszły weekend w meczu u siebie z Paderborn było blisko zdobycia trzech punktów, jednak w ostatnich minutach meczu stracili bramkę na 1:1.

Pierwsze zagrożenie stworzył Paderborn, ale gospodarze wyglądali lepiej od początku drugiej połowy i objęli prowadzenie za sprawą Ittera. Pozwolili jednak rywalom na zbyt wiele bramek i stracili prowadzenie w 81. minucie.

Jedynym zmartwieniem gości powinien być nieobecny na boisku lewy obrońca Calhanoglu.

Beniaminek Regensburg wie, że będzie musiał położyć znacznie większy nacisk na swoje występy przed własną publicznością, gdzie najprawdopodobniej zdobędzie więcej punktów. Gr Furth nie jest outsiderem, który przyjeżdża na to spotkanie i jest to idealna opcja zakładu na gole obu drużyn.

DATA: 30 sierpnia 2024 roku, godz. 18:30