Sprawdź nasz typ dnia na mecz Crvena Zvezda – Bodo/Glimt, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 28 sierpnia 2024 roku, o godzinie 21:00.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Crvena Zvezda otrząsnęła się i spróbowała zaatakować dopiero po stracie dwóch bramek grając na wyjeździe z Norwegami, i na szczęście dla niej udało się zmniejszyć rozmiary porażki, kończąc rywalizację wynikiem 2:1.

Rzecz jasna, Bodo/Glimt byli lepsi na początku i wyglądało na to, że strzelą pierwsi, zwiększając tempo po przerwie i zasłużenie obejmując dwubramkowe prowadzenie. Jednak wkrótce to Zvezda pokazała pazur i wyglądała bardziej obiecująco, zmniejszając stratę za sprawą Mimovicia w 75. minucie.

Bodo/Glimt wydawali się faworytami w pierwszym meczu i zasłużyli na gola, nawet w pierwszej połowie, ale musieli poczekać do początku drugiej połowy, aby ukoronować swój występ.

Bjortuft i Maatta zdobyli bramki w ciągu pierwszych siedemnastu minut drugiej połowy, ale kolejna faza meczu wyraźnie pokazała, że ​​ich zadanie nie jest jeszcze skończone i że w Belgradzie czeka ich o wiele trudniejsze zadanie.

Crvena Zvezda już pokazała, że ​​może być niebezpieczna i groźna dla Bodo, a teraz przystępuje do tego meczu z dużo większą pewnością siebie i jako faworyt. Obie drużyny mają kilku nieobecnych, ale nie mających żadnego wpływu na pierwszy skład.

Jednak na pewno będą mieli problemy z tyłu, ponieważ Bodo/Glimt umie grać poprzez kontry i pozostaje bardzo niebezpieczny. Gole są niezwykle prawdopodobne, ponieważ gospodarze zdecydowanie podejdą do tego meczu bardziej ofensywnie.

DATA: 28 sierpnia 2024 roku, godz. 21:00