Sprawdź nasz typ dnia na mecz Midtjylland – Aalborg, rozgrywany w ramach duńskiej Superlig, w sobotę 3 sierpnia 2024 roku, o godzinie 16:00.

W zeszły weekend drużyna Midtjylland zaledwie zremisowała na wyjeździe z Nordsjaelland 2:2. Na niepowodzenie drużyny Midtjylland miał zapewne wpływ napięty harmonogram rozgrywek europejskich.

Po objęciu prowadzenia to oni szybko znaleźli się w deficycie, ale wyrównali do przerwy dzięki drugiemu golowi Sorensena. W międzyczasie przekonująco pokonali UE Santa Coloma, czekając na kolejny etap kwalifikacji Ligi Konferencji. Napastnicy Cho i Marrony nie zagrają, podobnie jak prawy obrońca Paulinho (1/0).

Aalborg okazał się lepszy od Silkeborga w poprzedniej rundzie, świętując zwycięstwo 2:1 u siebie w niedzielne popołudnie.

Jorgensen wyprowadził ich na prowadzenie w 18. minucie, a następnie byli bardziej nastawieni na defensywne podejście po objęciu prowadzenia, ale mimo to podwyższyli wynik za sprawą Hojholta w 52. minucie. Goście zdołali jedynie zmniejszyć stratę.

Midtjylland będzie chciało odnieść tutaj zwycięstwo i powinno im się to udać, po tym jak trochę zamieszali skład w meczu rewanżowym z Santa Coloma. Sami gospodarze są w stanie zdobyć trzy gole, a goście prawdopodobnie wiedzą, że nic nie osiągną, pozostając biernymi.

DATA: 3 sierpnia 2024, godz. 16:00

TYP: 1 & over2.5