Sprawdź nasz typ dnia na mecz Silkeborg – Molde, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 1 sierpnia 2024 roku, o godzinie 19:15.

Silkeborg nie był wcale słabszy w pierwszym meczu na wyjeździe z Molde, ale ostatecznie poniósł porażkę 3:1 i teraz czeka go o wiele trudniejsze zadanie.

Stracili gola już w drugiej minucie, pokazując chwiejną obronę, ale wrócili do gry w 35. minucie za sprawą Linda, tylko po to, by stracić gola kilka minut później. Gol zdobyty na początku drugiej połowy przypieczętował kierunek meczu, ponieważ duńska drużyna regularnie atakowała bramkę rywali, nie mogąc zmienić wyniku. W lidze krajowej, Silkeborg przegrał 2:1 w meczu wyjazdowym z Aalborgiem w zeszły weekend.

Bramkarz Andersen i pomocnik Boesen są poza grą. Nowo pozyskany pomocnik Bakiz również nie powinien zagrać.

Molde zrobiło to, co trzeba i teraz ma przyzwoitą przewagę, jednak trzeba przyznać, że mieli szczęście, bo ich skuteczność była na wysokim poziomie.

Co więcej, duńska drużyna momentami wyglądała na lekko niepewną, a Norwegowie mieli idealny impet, strzelając gole, w niemal każdej dogodnej sytuacji. Molde poniosło niewielką porażkę 1:0 na wyjeździe z Viking, ale z pewnością wpłynęło na to napięty harmonogram w tym momencie.

Napastnik Gulbrandsen (8/2) nie zagra.

Jestem pewien, że Silkeborg jeszcze się nie poddał i że zamierzają pokazać się w ataku i ofensywie w meczu rewanżowym. Zdecydowanie mają jakość i ambicję, a ich podejście z pewnością sprawi, że gra będzie ciekawa i otwarta, a Molde również będzie miało sporo szans. Bramki są bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę wszystkie fakty.

DATA: 1 sierpnia 2024, godz. 19:15