Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dinamo Mińsk – Ludogorets, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 31 lipca 2024 roku, o godzinie 20:45.

Dynamo Mińsk nie wyglądało na słabszego w pierwszym meczu, ale i tak uległo na wyjeździe Łudogorecowi 2:0 i teraz czeka ich piekielnie trudne zadanie.

Dobrze zareagowali po stracie pierwszej bramki w dziewiątej minucie, ale najwyraźniej zabrakło im doświadczenia, by dorównać gospodarzom, którzy całkowicie opanowali sytuację, gdy tylko uzyskali zamierzone prowadzenie.

Prawy obrońca Begunov (8/2) jest kontuzjowany, a ważny pomocnik Sedko (13/4) pozostaje niepewny.

Ludogorec zrobił to, co do nich należąło, ale trzeba przyznać, że nie zdominował gry tak, jak oczekiwano. Być może miał też trochę szczęścia w wykorzystaniu swoich szans.

Tekpetey dał im prowadzenie już w 9. minucie, a w pierwszej połowie gra stała się bardziej otwarta. Bułgarzy zdobyli jeszcze jedną bramkę po rzucie karnym, który pod koniec pierwszej połowy wykorzystał Nedelev.

Ten mecz nie powinien się zbytnio różnić od drugiej połowy w Bułgarii. Dinamo Mińsk może próbować, ale nie wydaje się, aby mieli oczekiwaną jakość i intensywność w ataku. Bułgarzy są oczywiście zadowoleni z prowadzenia, i nie wydaje się, aby atakowali i błyszczeli w ataku tak łatwo na początku sezonu.

DATA: 31 lipca 2024, godz. 20:45.

TYP: under2.5