Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwajcaria – Włochy, rozgrywany w ramach EURO 2024, w sobotę 29 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00.

Dzięki doświadczeniu, które ich wyróżnia, Szwajcaria praktycznie bez problemu przeszła fazę grupową. Początkowo różnicę zrobiło zwycięstwo w meczu z Węgrami 3:1, a potem przyszedł remis 1:1 ze Szkocją. W ostatniej kolejce Szwajcaria miała szansę zająć pierwsze miejsce w grupie, kiedy w 28. minucie objęła prowadzenie po golu Edoi, ale w doliczonym czasie gry przyjęła wyrównującą bramkę Niemców i uzyskała końcowy wynik 1:1.

Włochy nie miały zamiaru czekać na swój los z trzema punktami, po dwóch kolejkach, aby zakwalifikować się do 1/8 finału Euro 2024 i wybawienie przyszło po golu w 98. minucie, po pięknym strzale Calafiori w ostatnim meczu z Chorwacją zremisowanym ostatecznie 1:1. W ten sposób zajęli drugie miejsce w grupie, za Hiszpanią, z którą w drugim meczu przegrali 1:0. Zatem ich jedyne trzy punkty to zwycięstwo 2:1 w premierowym meczu z Albanią.

Moim zdaniem będzie to zacięty mecz z wieloma stykowymi sytuacjami. Szwajcaria ma za sobą świetne Euro i pokazała, że ​​potrafi wyrządzić krzywdę. Z drugiej strony Włochy były w trudnej grupie i wykonały swoją pracę, mimo że miały nóż na gardle w ostatnim meczu. Włochy starają się grać piłką, ale gdy przyjdzie czas na obronę, mogą popełniać błędy. Stawiam na remis.

DATA: 29 czerwca 2024, godz. 18:00

TYP: X

KURS: 2.90

Codziennie, od 14.06 do wielkiego finału Euro w dniu 14.07, łapiesz bonusy od LV BET! Otwórz szafkę i otwórz się na więcej bonusów na grę! Emocje podczas turnieju gwarantowane!