Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brann – Stromsgotset, rozgrywany w ramach norweskiej Eliteserie, w piątek 28 czerwca 2024 roku, o godzinie 19:00.

Brann jest w bardzo dobrej formie. W swoim ostatnim meczu wygrali na wyjeździe 1:2 z Ham Κam, obejmując prowadzenie już w 9. minucie. Ham Kam zdołał wyrównać w 51. minucie, jednak goście nie zrazili się tym i w 74. minucie objęli prowadzenie 1:2, utrzymując ten wynik do końca meczu.

Stromsgodset jest w dobrym nastroju po remisie u siebie z Odd (1:1). Gospodarze zdobyli gola już na początku meczu, bo w 15. minucie, ale goście nie poddali się i wyrównali wynik w 54. minucie. Pomimo wysiłków obu drużyn, aby zdobyć gola, który dałby im trzy punkty, do końca utrzymał się remis.

Brann to lepszy jakościowo zespół, który zajmuje drugie miejsce w tabeli i zdobywa większość punktów na własnym boisku. Z drugiej strony Stromsgodset również jest w dobrej sytuacji, a ich ostatnie trzy mecze zakończyły się bramkami obu drużyn. Z tego powodu obstawię gole obu zespołów w tym spotkaniu.

DATA: 28 czerwca 2024, godz. 19:00

TYP: BTTS

KURS: 1.65

Codziennie, od 14.06 do wielkiego finału Euro w dniu 14.07, łapiesz bonusy od LV BET! Otwórz szafkę i otwórz się na więcej bonusów na grę! Emocje podczas turnieju gwarantowane!