Sprawdź nasz typ dnia na mecz Holandia – Francja, rozgrywany w ramach EURO 2024, w piątek 21 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:00.

Holandia musiała mocno się postarać w pierwszej kolejce, aby zwyciężyć z Polską 1:2, tracąc pierwszą bramkę w szesnastej minucie.

Mecz był jeszcze bardziej otwarty, niż wynika z końcowego wyniku, ponieważ holenderska drużyna wkrótce wyrównała dzięki Gakpo, ale naprawdę ciężko pracowała, aby w 83. minucie wrócić do gry dzięki Weghorstowi.

Napastnik Brobbey nie jest pewny występu.

Francja nie wyglądała na zbyt pewną siebie, ale mimo to osiągnęła to, czego chciała, po niewielkim zwycięstwie 1:0 nad Austriakami dzięki bramce samobójczej w pierwszej połowie.

Po zdobyciu tej bramki to Austriacy wydawali się bardziej dominujący, mimo że to Francuzi rozegrali przyzwoitą grę w kontratakach, ale nie pozostawili po sobie wielkiego wrażenia. Mbappe – ich kluczowy zawodnik nie jest pewny występu, po złamaniu nosa w poprzednim meczu.

Francja wyglądała nieco blado w pierwszej rundzie, ale zdecydowanie pozostaje jednym z faworytów do zdobycia trofeum, a poza tym jest bez wątpienia bardzo silnym zespołem. Podobnie jest w przypadku Holandii, drużyny, która nie wygląda dobrze w obronie i nie ma innego wyjścia, jak tylko spróbować bardziej ofensywnego podejścia, aby mieć nadzieję na dobry wynik.

DATA: 21 czerwca 2024, godz. 21:00.

TYP: BTTS

KURS: 1.82

Codziennie, od 14.06 do wielkiego finału Euro w dniu 14.07, łapiesz bonusy od LV BET! Otwórz szafkę i otwórz się na więcej bonusów na grę! Emocje podczas turnieju gwarantowane!