Sprawdź nasz typ dnia na mecz Niemcy – Szkocja, rozgrywany w ramach EURO 2024, w piątek 14 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:00.

Codziennie, od 14.06 do wielkiego finału Euro w dniu 14.07, łapiesz bonusy od LV BET! Otwórz szafkę i otwórz się na więcej bonusów na grę! Emocje podczas turnieju gwarantowane!

Mecz otwarcia Euro 2024, w którym gospodarze Niemcy, zmierzą się ze Szkotami.

Niemcy w ostatnim meczu towarzyskim wygrali 2:1 z Grecją po dużym niepokoju i bardzo przeciętnym występie w pierwszej połowie. W drugiej połowie podnieśli poprzeczkę i zwyciężyli.

Przez cały mecz Niemcy grali ustawieniem 4-3-3 . Myślę, że zaczną w ten sam sposób przeciwko Szkocji.

Natomiast Szkocja zremisowała 2:2 z Finlandią w ostatnim towarzyskim meczu przed Euro, gdzie wszystko wydarzyło się w drugiej połowie. Szkoci objęli prowadzenie 2:0, ale mieli wiele luk w obronie, więc Finlandia wykorzystała ich problemy i zdołała wyrównać na 2:2.

Co istotne, większość ataków Szkocji pochodziła z lewej strony, na której gra Robertson i trafiała także z kontrataku.

Faworytem meczu są Niemcy, jednak pierwszy mecz zawsze kryje w sobie pewne niespodzianki.

Szkocja będzie próbowała wyrządzić szkody kontratakami, podczas gdy Niemcy będą kontrolować mecz i starać się strzelić jak najszybciej pierwszą bramkę. Obstawiam specjalny zakład, że Niemcy wywalczą powyżej 6,5 rzutów rożnych.

DATA: 14 czerwca 2024, godz. 21:00

TYP: over6.5 corners Niemcy