Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dusseldorf – Bochum, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 27 maja 2024 roku, o godzinie 20:30.

Rewanżowe spotkanie barażowe, o grę w 1. Bundeslidze niemieckiej. W pierwszym spotkaniu doszło do potężnej niespodzianki, bowiem Fortuna Dusseldorf wygrała na wyjeździe 0:3, i jest już jedną nogą w 1. Bundeslidze.

Wynik tego meczu otworzył Hofmann, strzelając samobójczą bramkę. Do przerwy utrzymał się taki wynik, a kolejne gole dla gości strzelali Klaus w 64 oraz Engelhardt w 72 minucie gry.

Bochum sezon ligowy zakończyło na 16 pozycji mając tyle samo punktów co plasujący się oczko wyżej Union Berlin. Jednak gracze Bochum sami są sobie winni, bowiem przegrali dwa ostatnie mecze sezonu, najpierw 0:5 z Bayerem Leverkusen, a w ostatniej kolejce na wyjeździe z Werderem Brema 4:1.

Teraz nie mają nic do stracenia, muszą od początku zaatakować, więc spodziewam się, że emocji oraz bramek w tym meczu nie zabraknie.

DATA: 27 maja 2024, godz. 20:30

TYP: over2.5