Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Oviedo – Villarreal II, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w niedzielę 31 marca 2024 roku, o godzinie 18:30.

Real Oviedo miał większe posiadanie piłki na wyjeździe z Alcorcon, ale nie udało mu się przełożyć tego na wynik, przegrywając 1:0.

Słaba koncentracja ofensywnych zawodników, ale też trochę pecha – nieuznane zostały dwa gole. Stracili dola w 78 minucie i nie mieli za wiele czasu na reakcję. To ich pierwsza porażka po trzech rundach (seria 2-1-0), i teraz pozostają dwa punkty poniżej strefy play-off . Kontuzjowani są obrońcy Hernandez (4/0), Tarin, Costas (19/0) i pomocnik Camarasa (10/2).

Villarreal B objął wczesne prowadzenie dzięki bramce Foresa w ósmej minucie, jednak do samego końca nie był w stanie dotrzymać kroku rywalom z Leganes, ponosząc w końcówce porażkę 1:2.

Leganes zdecydowanie wyglądało lepiej i powoli i systematycznie dominowało na boisku, udało im się całkowicie odwrócić wynik w ciągu ostatnich dziesięciu minut, co było trochę szczęśliwie, ale zasłużone. Gościom będzie brakować zawieszonego obrońcy Lanchiego (24.01.). Obrońcy Perez (4/0), Iniguez (11/0) i pomocnik del Moral (21/1) pozostają kontuzjowani.

Real Oviedo wykazał się dość zdyscyplinowanym występem przed własnymi kibicami, a Villarreal B będzie miał naprawdę trudności z utrzymaniem konkurencyjnej gry przez cały ten mecz.

Goście mają na koncie cztery porażki z rzędu, zdobyli tylko jeden punkt w ostatnich ośmiu meczach na wyjeździe i naprawdę trudno sobie wyobrazić, że zagrają dobrze przeciwko drużynie, która wciąż goni za miejscami w play-offach.