Sprawdź nasz typ dnia na mecz Napoli – Union Berlin, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 8 listopada 2023 roku, o godzinie 18:45.

Napoli w poprzednim starciu z Union Berlin zgarnęło 3 punkty, ale trzeba powiedzieć, że ogólnie był to mecz, o którym należy zapomnieć, gdy mówimy o ciekawych rzeczach widzianych na boisku.

Pierwsza połowa była całkowicie pasywna, a Włosi starali się nieco bardziej, co w pełni im się opłaciło po bramce Raspadoriego w 65. minucie. To zwycięstwo czyni ich faworytem do zajęcia jednego z dwóch pierwszych miejsc, szczególnie w przypadku zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

Napastnik Osimhen (8/6) jest kontuzjowany.

Union Berlin ma na swoim koncie trzy porażki w Lidze Mistrzów, a ich problemy pozostają znacznie większe, niż mogłoby się wydawać po występach w Lidze Mistrzów.

Co więcej, mają teraz na koncie dwanaście porażek z rzędu, w tym osiem porażek z rzędu w Bundeslidze. Co więcej, nie strzelili ani jednej bramki w ostatnich pięciu meczach o stawkę, więc aby utrzymać konkurencyjność przez cały mecz, konieczna jest ogromna poprawa z ich strony.

Gościom powinno brakować środkowego obrońcy Doekhiego (8/1), pomocnika Schafera i bramkarza Schwolowa.

Jak już powiedziano, Union Berlin boryka się z różnego rodzaju problemami i wymaga wielu zmian, jeśli ma pozostać konkurencyjnym zespołem. Włosi powinni to wykorzystać, którzy w ostatnich tygodniach generalnie nie mają większych problemów z kreatywnością i skutecznością.