Sprawdź nasz typ dnia na mecz Backa Topola – Freiburg, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 27 października 2023 roku, o godzinie 18:45.

Szanse na zwycięstwo TSC zostały niemal przekreślone w poprzedniej kolejce, kiedy przegrywali dwoma bramkami, ale potem gol Djakovaca w 63. minucie i czerwona kartka dla Olympiakosu dały im nową nadzieję, wyciągając w końcu punkt niemal znikąd. po golu Pantovicia w 90. minucie.

Po całkiem przyzwoitym występie przeciwko West Hamowi, który przegrali 3:1 w Londynie, pozostawili po sobie kolejne niezłe wrażenie w starciu z Olympiakosem.

Jednak samemu zespołowi daleko jest obecnie do dobrej formy, zdecydowanie mając pole do poprawy, ponieważ nie zwyciężyli w ostatnich sześciu meczach, a ostatnio nie pokazują też wystarczającej siły w ataku.

Obrońca Djordjevic (5/0) pozostaje wątpliwy jeśli chodzi o występ w dzisiejszym meczu.

Freiburg odniósł ważne zwycięstwo 2:3 na wyjeździe z Olympiakosem w pierwszej rundzie, ale w drugiej rundzie doznał porażki u siebie z West Hamem 1:2.

Trzeba jednak przyznać, że rozegrali całkiem przyzwoity mecz. Słabo rozpoczęli mecz, po stracie gola w ósmej minucie, ale zdecydowanie zasługiwali na więcej dzięki znacznie lepszemu występowi w drugiej połowie.

Jeśli chodzi o Bundesligę, Freiburg odniósł dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach (porażka z Bayernem w międzyczasie na wyjeździe), więc z pewnością celuje w tym meczu w trzy punkty.

Niemcom powinno brakować obrońców Rosenfeldera (jeszcze bez występu), Guntera (1/0), pomocników Keitela (3/0) i Kyereha, który również jeszcze nie grał.

TSC nie jest obecnie w dobrej kondycji, nawet jeśli chodzi o ligę krajową, podczas gdy Freiburg, nawet nie zawsze uzyskujący pozytywne wyniki, pozostaje na wyższym poziomie w każdym aspekcie gry w piłkę nożną.

Serbska drużyna w pewnym sensie została uratowana czerwoną kartką w meczu z Olympiakosem, ale tutaj będą musieli zaprezentować się jeszcze lepiej, aby postawić się rywalom.