Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cukaricki – Olympiakos, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 31 sierpnia 2023 roku, o godzinie 20:00.

Cukaricki były zepchnięte do obrony na początku pierwszego meczu na wyjeździe z Olympiakosem, tracąc dwie bramki w pierwszych fragmentach gry, ale różnica w jakości również była wyraźna w dalszej części meczu.

Stracili trzy bramki w pierwszej połowie i mimo że Grecy nie zdobyli już gola, a to goście zniwelowali straty, trzeba przyznać, że Olympiakos nie zwolnił zbytnio tempa i zasłużył na zdobycie kolejnego gola w kilku dogodnych sytuacjach.

Środkowy obrońca Jovanovicodszedł do drużyny Apollon Limassol.

Olympiakos może być ogólnie zadowolony z występu, zwłaszcza w pierwszych 60-70 minutach, tracąc bramkę nieco niespodziewanie i niepotrzebnie w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Mimo to nie powinni się martwić przed rewanżem i przyjeżdżają tutaj, aby potwierdzić, że są lepszą drużyną, a na pewno są.

W drużynie gospodarzy obrońca Rodinei wraca po odbyciu zawieszenia.

Jak już powiedziano, Olympiakos powinien być w stanie potwierdzić, że jest lepszą drużyną. Generalnie stwarzali wiele okazji w pierwszym meczu i teraz nie powinno być inaczej, ponieważ Cukaricki nawet nie mają atutu własnego stadionu, musząc grać w roli gospodarzy na innym stadionie.