Sprawdź nasz typ dnia na mecz Panathinaikos – Braga, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 29 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Panathinaikos przez większą część meczu w Portugalii został zdominowany przez rywali, jednak dzięki bramce Manciniego w końcówce meczu w piątej minucie doliczonego czasu gry mają teraz podstawy, aby być pozytywnie nastawieni do rewanżu.

W weekend wygrali z Volos 3:0, wzmacniając swoją pewność siebie, choć wiedzą, że to nie będzie łatwe spotkanie.

Obrońca Lodygin i pomocnik Kleinheisler nie zagrają.

Braga przez niemal całe pierwsze spotkanie z Panathinaikosem nieznacznie dominowała, obejmując prowadzenie w drugiej połowie po bramkach Ruiza i Djalo, ale jednocześnie płacąc cenę za zmniejszenie tempa i umożliwienie Grekom większej dominacji pod koniec spotkania.

Rzeczywiście na początku sezonu wyglądają kreatywnie, ale teraz przed nimi zupełnie inny mecz.

Goście nie powinni mieć problemów z ustawieniem wyjściowego składu na to spotkanie.

Panathinaikos obronił swoje szanse na awans w końcówce pierwszego meczu i bez wątpienia będą tutaj znacznie bardziej atakować.

Bez wątpienia gospodarze nie są bez szans, jednak Braga pozostaje bardzo kreatywna i powinna być w stanie wpisać się na listę strzelców, gdy tylko natrafi się okazja, co sprawi, że mecz będzie bardzo interesujący.