Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hamburger SV – Stuttgart, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 5 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:45.

Rewanżowe spotkanie barażowe, o utrzymanie w Bundeslidze. W pierwszym meczu w Stuttgarcie, gospodarze rozbili rywali 3:0 i są bardzo blisko zachowania miejsca w 1. Bundeslidze.

Stuttgart już w 1 minucie meczu wyszedł na prowadzenie po golu Mavropanosa, a w 26 minucie nie wykorzystał rzutu karnego Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część, a w drugiej gospodarze ruszyli do dalszej ofensywy, i udało im się zdobyć kolejne bramki w 51 oraz 54 minucie meczu.

Hamburger wygrał 3 ostatnie kolejki sezonu zasadniczego, ale nawet to nie pozwoliło im zająć miejsca w TOP4 i wywalczyć bezpośredni awans, a w barażowym meczu ze Stuttgartem widoczna była już różnica jakości między pierwszą i drugą Bundesligą.

W rewanżu Hamburger musi ruszyć do ataku więc przewiduje dobre widowisko, z ofensywną grą i sporą liczbę bramek.