Sprawdź nasz typ dnia na mecz Newcastle – Aston Villa, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 29 października 2022 roku, o godzinie 16:00.

Newcastle przystępuje do tego spotkania w bardzo dobrych nastrojach i wysokim morale ponieważ w poprzedniej kolejce drużyna Srok, wygrała na wyjeździe bardzo trudne spotkanie z Tottenhamem 1:2, prowadząc już do przerwy 0:2, pozwalając gospodarzom tylko na honorowe trafienie w 54 minucie spotkania.

Piłkarze Newcastle mają aktualnie fantastyczny bilans 7 poprzednich meczów, w których nie doznali porażki wygrywając w nich 4 razy oraz trzykrotnie remisując.

W tabeli ligowej Newcastle awansował już do TOP4, zajmuje 4 pozycję z dorobkiem 21 punktów po 12 meczach, a ich strata do lidera to 7 oczek.

Aston Villa poprawiła nieco swoją sytuację zwycięstwem w poprzedniej kolejce u siebie z Brendford 4:0, ponieważ była to pierwsza wygrana The Villans od 4 kolejek.

Widać, że zwolnienie trenera Stevena Gerrarda zadziałało idealnie, ale czy ich forma jest już optymalna, tego nie byłbym taki pewien.

Drużyna z Villa Park zajmuje onlinekasynopl.com obecnie miejsce 15, a wiec tuż nad strefą spadkową nad którą ma 3 punkty przewagi.

Newcastle jest w wyśmienitej formie i z pewnością będzie chciało w meczu domowym, przeciwko nieco zagubionej drużynie Aston Villa przedłużyć swoją passę i zanotować kolejne 3 punkty do swojego i tak już pokaźnego dorobku.