Sprawdź nasz typ dni na mecz Odense – Lungby, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w piątek 21 października 2022 roku, o godzinie 19:00.

Odense zaprezentowało się przyzwoicie w ostatnim meczu wyjazdowym przeciwko faworyzowanemu Viborgowi, ponieważ udowodnili, że bukmacherzy nie mają racji i zdobyli punkt w bezbramkowym remisie.

Goście grali w tym meczu defensywnie i oczywiście podjęli słuszną decyzję, ponieważ udało im się utrzymać nienaruszoną bramkę przez pełne dziewięćdziesiąt minut bez większych trudności.

Odense zajmuje 9. miejsce w tabeli SuperLigi, wyglądając przyzwoicie, ale wciąż ma miejsce na poprawę swojej linii ofensywnej.

Pomocnik Saabi jest nieobecny już od dłuższego czasu, nie zagra dziś również napastnik Fenger (5/0).

Lyngby ma widoczne problemy dotyczące ich występów w tym sezonie, ponieważ nie zasmakowało do tej pory zwycięstwa w rozgrywkach ligowych, przegrywając ostatni mecz u siebie z lekko niedocenianym Aalborgiem 0:2.

Gospodarze schodzili na przerwę przegrywając 0:1, podnosząc poziom agresywności, w drugiej części gry, ale nie byli skoncentrowani na finiszu i zostali ukarani kolejną bramką w 60. minucie.

Lyngby zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie pięcioma punktami zebranymi od początku sezonu.

Obrońca Bjelland (6/0) jest kontuzjowany, a napastnicy Finnbogason (5/0) i Nielsen (8/2) pozostają na razie pod znakiem zapytania.

Odense zremisowało trzy ostatnie mecze, więc z pewnością będą chcieli wykorzystać mecz u siebie przeciwko jednej z najgorszych drużyn w tym sezonie, aby dopisać w końcu 3 punkty.

Szanse na zwycięstwo wyglądają dla nich całkiem nieźle, ponieważ Lyngby nie jest uważane za prawdziwie konkurencyjną drużynę, a przy nieco bardziej pewnym podejściu z przodu, zwycięstwo gospodarzy nie powinno moim zdaniem być wątpliwe.