Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atalanta – Torino, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w czwartek 1 września 2022 roku, o godzinie 20:45.

Drużyna z Bergamo zrobiła wystarczająco dużo, jeśli chodzi o ostatni występ na wyjeździe z Veronńą, kiedy zagrała z nieco większą dokładnością i odniosła niewielkie zwycięstwo 0:1.

Po bezbramkowej pierwszej części goście wyraźnie poprawili swoją grę ofensywną i strzelili jedynego gola w tym starciu za sprawą Koopmeinerami w 50 minucie, grając z większą wytrwałością i zasłużenie wygrywając w tym spotkaniu.

Środkowy obrońca Djimsiti (2/0) odpadł z gry i powinien być jedynym zmartwieniem dla drużyny gospodarzy.

Torino miało drobne problemy podczas ostatniego meczu wyjazdowego z Cremonese, ale mimo to udało im się spełnić oczekiwania i odnieść zwycięstwo 1:2.

Objęli dwubramkowe prowadzenie po golach Vlasicia (17 minuta) i Radonjicia (65 minuta), jednak w ostatnich dziesięciu minutach napotkali pewne problemy, gdy gospodarze zmniejszyli straty, ale nadal byli wystarczająco pewni siebie, by dowieźć korzystny rezultat do końca meczu.

Napastnik Miranchuk (1/1) nie zagra w dzisiejszym meczu, podobnie jak środkowy obrońca Zima.

Obie drużyny zdecydowanie wyglądają na pewne siebie od początku nowego wyścigu o Scuddeto, ponieważ nie zasmakowały porażki we wszystkich poprzednich meczach, ale w końcu ktoś będzie musiał zakończyć tę dobrą passę.

W tym przypadku sytuacja wygląda o wiele lepiej dla Atalanty, ponieważ mają przewagę własnego boiska i mają nieco lepszy zespół jeśli chodzi o jakość piłkarzy, i chociaż Torino ostatnio dobrze sobie radzi na wyjazdach, po prostu nie sądzę, aby mieli szansę zrobić coś wyjątkowego w nadchodzącym starciu.